Cel mai vestit vanzator din lume (editia a III-a)
| Produs | Cotă T.V.A. | Preț fără T.V.A. | T.V.A. |
|---|---|---|---|
| Cel mai vestit vanzator din lume (editia a III-a) | 11% | 22.34 | 2.46 |
STOC LIBRĂRII BOOKZONE
- Stoc critic în Plaza Romania
- Stoc critic în București Mall
Comandă prin telefon
031-433.50.68
L-V 09:30 - 17:30
Livrare în România
Livrare în 1-5 zile lucrătoare
Ridicare din Easybox
Livrare în 1-5 zile lucrătoare
6 persoane se uită la acest produs.
Grăbește-te! La acest produs, stocurile sunt limitate.
Specificații Cel mai vestit vanzator din lume (editia a III-a)
Rezumat Cel mai vestit vanzator din lume (editia a III-a) - Og Mandino
Cărțile acestea sunt lecții de viață. Pentru noi toți.
Această carte este o parabolă avându-l în centru pe Hafid, un tânăr din Ierusalimul vremurilor biblice, care învață de la un bătrân negustor rețeta reușitei. Nu este un manual de vânzări, ci o carte din care afli cum să devii un întreprinzător, cum să pornești o afacere din nimic și cum să te educi ca să ai succes.
MANDINO
Cel mai citit autor de literatură motivațională din întreaga lume este convins că, pentru a fi un bun om de vânzări, trebuie să crezi în tine și în munca pe care o faci. Această filozofie simplă și profundă, ușor de pătruns și ușor de integrat, influențează succesul tău pe piață.
JODIE BULLER
O carte clasică, o introducere fără egal în filozofia vânzărilor.
PETAR ATANASOVSKI
O carte ușor de citit care te face să înțelegi importanța tenacității și a încrederii în sine.
SUK RANI RAI
Cu toții suntem „vânzători“, iar succesul depinde enorm de cât de bine știm să ne „vindem“.
Og Mandino (1923–1996) este unul dintre cei mai citiţi autori de literatură motivaţională, cu peste 50 de milioane de cărţi vândute în întreaga lume, publicate în peste 25 de limbi.
A depăşit experienţele dure din anii tinereţii cu ajutorul cărţilor motivaţionale, simţindu-se inspirat mai ales de Napoleon Hill, W. Clement Stone şi Emmet Fox.
A devenit la rândul său un orator desăvârşit (membru al National Speakers Association’s Hall of Fame), susţinând mii de conferinţe şi emisiuni de radio şi televiziune. A fost premiat cu Medalia de Aur Napoleon Hill pentru succesul înregistrat prin cărţile sale. De asemenea, a deţinut funcţia de preşedinte al revistei Success Unlimited.

Cel mai vestit vanzator din lume (editia a III-a)- Dimensiune 13×20 cm
- Număr pagini 216
- Editura Curtea Veche
- Autor Og Mandino
- Anul publicării 2016
- ISBN 9786065887008
- Scor Bestseller #132 în categoria Afaceri si investitii#4006 în categoria Carti
Poti gasi toate cartile scrie de catre Og Mandino in categoria Og Mandino astfel incat ai ocazia sa toate cartile indragite de catre cititori pana acum.







































Ți-a plăcut produsul?
Spune tuturor părerea ta aici.
0
0 recenzii
5 stele
0
4 stele
0
3 stele
0
2 stele
0
1 stele
0