Andrei VulpescuGabriela Dumitriu

Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat)

PRP: 39 Lei TVA PRP: Prețul Recomandat de Producător. Prețul de vânzare al produsului este afișat în culoare roșie.
Produs Cotă T.V.A. Preț fără T.V.A. T.V.A.
Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat) 5% 14.86 0.74
15.6 Lei
Produs indisponibil

Livrare în România

1-3 zile lucrătoare

Easybox

Ridicare din Easybox

1-3 zile lucrătoare

5 persoane se uită la acest produs.

Grăbește-te! La acest produs, stocurile sunt limitate.

Specificații Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat)

Dimensiune
130x200
Număr pagini
256
Editura
Bookzone
Autor
Gabriela Dumitriu,
Andrei Vulpescu
Anul publicării
2018

Rezumat Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat) - Andrei Vulpescu, Gabriela Dumitriu

”Ajutor! Iubesc și doare” este ca o mână întinsă atât persoanelor care au pierdut busola, cât și celor care vor să-și perfecționeze anumite abilități. Aduce în dezbatere un concept nou, proaspăt – igiena emoțională – o carte care te ajută să te înveți, să te studiezi, să lucrezi cu tine și, de ce nu, să înveți să-ți controlezi gândurile, deciziile și să-ți înțelegi emoțiile. Este un ghid și te va ajuta doar în măsura în care îi vei permite să te ghideze.

Detalii produs
  • Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat) Ajutor! Iubesc si doare - Ghid de igiena emotionala (resigilat)
  • Dimensiune 130x200
  • Număr pagini 256
  • Editura Bookzone
  • Autor Gabriela Dumitriu,Andrei Vulpescu
  • Anul publicării 2018
  • ISBN R9786069008072
  • Scor Bestseller
Despre Andrei Vulpescu
Andrei Vulpescu
Biografie
Blogger de relații, jurnalist, scriitor, artist și psiholog, Andrei Vulpescu este unul dintre cei mai apreciați autori români de dezvoltare personală. Este scriitorul căruia nu îi lipsește curajul când vine vorba despre crudul adevăr al relațiilor. Cărțile lui Andrei Vulpescu s-au vândut în peste 100 000 de exemplare, fiind adevărate dicţionare ale trăirilor și sufletului pentru cititori. Bun cunoscător al spiritului uman, mai ales în relații, Andrei Vulpescu a reușit să aștearnă în cuvinte regulile jocului iubirii. Fără metafore, fără zahăr adăugat, fără restricții și clișee.
Autorul cărților:
Despre Gabriela Dumitriu
Gabriela Dumitriu
BOOKZONE iti pune la dispozitie toate cartile scrise de catre Gabriela Dumitriu inclusiv volume lansate in exclusivitate, carti in limba engleza si noutati. Gabriela Dumitriu se bucura de un succes rasunator la nivelul international, cu zeci de mii de exemplare vandute din fiecare carte. Felul in care scrie si contureaza personajele reprezinta principalele atuuri ale Gabriela Dumitriu. Fiecare carte scrisa de Gabriela Dumitriu este citita cu drag de mii de oameni.
Poti gasi toate cartile scrie de catre Gabriela Dumitriu in categoria Gabriela Dumitriu astfel incat ai ocazia sa toate cartile indragite de catre cititori pana acum.
Autorul cărților:
Recenzii

Ți-a plăcut produsul?

Spune tuturor părerea ta aici.

Scrie o recenzie

0

0 recenzii

5 stele

0

4 stele

0

3 stele

0

2 stele

0

1 stele

0


De la același autor

-38.5%
BestSeller
-30.2%
Scrisoare
-60.2%
Pachet Limbajul iubirii

Pachet Limbajul iubirii

PRP: 98 Lei 39 Lei
-42.4%
-30%
-66.7%
Pachet Ganduri de barbat

Pachet Ganduri de barbat

PRP: 147 Lei 49 Lei
Scrisoare
-69.9%
BestSeller
-53.3%
-59.4%
Colectionarul de despartiri

Colectionarul de despartiri

PRP: 49 Lei 19.9 Lei
-40.1%
Iubim sau ne mințim?

Iubim sau ne mințim?

PRP: 49.9 Lei 29.9 Lei
BestSeller
-69.6%
BestSeller
-65.5%
BestSeller
-65.5%
BestSeller
-59.4%