Lili Aiurita: Ce voi fi astazi? (volumul 2)
Comandă prin telefon
031-433.50.68
L-V 09:30 - 17:30
Livrare în România
1-3 zile lucrătoare

Ridicare din Easybox
1-3 zile lucrătoare
3 persoane se uită la acest produs.
Grăbește-te! La acest produs, stocurile sunt limitate.
Specificații Lili Aiurita: Ce voi fi astazi? (volumul 2)
Rezumat Lili Aiurita: Ce voi fi astazi? (volumul 2) - Agnes Rosenstiehl
Lili Aiurita vrea în fiecare zi să fie altceva: luni e o bucătăreasă care descoperă culorile legumelor, marți e arhitectă, joi e acrobată... Lili poate fi orice vrea ea!
Curajoasa eroină a lui Agnès Rosenstiehl, unul dintre personajele pentru copii cele mai îndrăgite din Franța, joacă un nou rol în fiecare zi. Giumbușlucurile sale nu pot decât să înflăcăreze imaginația tinerilor cititori, inspirându-i să viseze la viitorul lor.
Cartea face parte din seria BeDe citit ușor, o colecție de benzi desenate pentru cititori începători. Titlurile de la nivelul 1 sunt recomandate pentru clasa pregătitoare și clasa I și se caracterizează prin: • 200-300 de cuvinte simple, scrise cu majuscule • propoziții scurte • deseori, un singur personaj • o singură temă sau moment al acțiunii • 1-2 casete pe pagină.

Lili Aiurita: Ce voi fi astazi? (volumul 2)
- Dimensiune 230 × 151
- Editura Gama
- Autor Agnes Rosenstiehl
- ISBN 9789731499710
- Scor Bestseller #49 în categoria Benzi desenate#1765 în categoria Povesti si povestiri#3057 în categoria Carti 6-8 ani#7122 în categoria Carti pentru copii#22743 în categoria Carti

Poti gasi toate cartile scrie de catre Agnes Rosenstiehl in categoria Agnes Rosenstiehl astfel incat ai ocazia sa toate cartile indragite de catre cititori pana acum.
Ți-a plăcut produsul?
Spune tuturor părerea ta aici.
0
0 recenzii
5 stele
0
4 stele
0
3 stele
0
2 stele
0
1 stele
0